Elite Way school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elite Way school

O Rbd shkoli
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma?

Ići dole 
4 posters

Koja?
1.Nuestro amor
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap10%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2.Tras de mi
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap125%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 25% [ 1 ]
3.Este corazon
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap175%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 75% [ 3 ]
4.Aun hay algo
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap10%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5.Una cancion
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap10%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6.Que fue del amor
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap10%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7.A tu lado
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap10%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8.Que hay detras
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap10%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9.Fuera
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap10%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10.Solo para ti
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_lcap10%Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 4
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Roberta Pardo
Adminisrator
Adminisrator
Roberta Pardo


Ženski Broj poruka : 610
Godina : 30
Lokacija : Siempre con RBD
Raspoloženje : ...
Datum upisa : 22.07.2008

Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Empty
PočaljiNaslov: Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma?   Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? EmptyUto Jul 29, 2008 2:33 pm

........
Meni Este corazon i Que fue del amor i Tras de mi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.niceboard.net
Zorana
Adminisrator
Adminisrator
Zorana


Ženski Broj poruka : 351
Godina : 32
Lokacija : U Cickirickovcu kod Pampukovca... Ma 5. dimenzija bre... :)
Raspoloženje : Extra... :)
Datum upisa : 22.07.2008

Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma?   Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? EmptySre Jul 30, 2008 6:24 am

Glasala sam za Tras de mi ali su mi sa ovog albuma sve lepe...
Nazad na vrh Ići dole
*RBD*para*siempre*
Mod
Mod
*RBD*para*siempre*


Ženski Broj poruka : 226
Godina : 30
Lokacija : Lazarevac
Raspoloženje : uvek super raspolozena
Datum upisa : 28.07.2008

Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma?   Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? EmptyUto Avg 05, 2008 1:13 pm

este corazon...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forummotion.com
Olja RBD
Rebelde bebe
Rebelde bebe
Olja RBD


Ženski Broj poruka : 16
Godina : 33
Raspoloženje : Uwek wedra ya RBD
Datum upisa : 30.08.2008

Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma?   Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? EmptySub Avg 30, 2008 10:59 am

Glasala sam za Este corazon i po meni, owo im je najbolji album i swe pesme su extra!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma?   Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koja vam je najbolja pesma sa Nuestro amor albuma?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koja vam je najbolja pesma sa EDC albuma?
» Koja vam je najbolja pesma sa Celectial albuma
» Koja vam je najbolja pesma sa Rebels albuma
» Koja vam je najlepsa pesma sa Rebelde albuma?
» nova pesma RBD-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Elite Way school :: ~*~RBD OFF~*~ :: ~*~Games~*~-
Skoči na: